Spôsoby dopravy a platby

Spôsoby dopravy:

1. osobný odber

Možnosť osobného odberu Vám umožňuje prísť si tovar vyzdvihnúť do našej predajne v Malackách na ulici Gen.M.RŠtefánika 59. Výhodou osobného odberu je možnosť skontrolovať si objednaný tovar ihneď, prípadne konzultovať dodatočnú kúpu svetelného zdroja.

2. doprava kuriérom

pri nákupe do 30€ - 4€

pri nákupe nad 30€ zdarma

Tovar je zasielaný balíkom prostredníctvom kuriérskej služby s doručením 48 hodín po odoslaní. Výhoda výberu dopravy kuriérom je v tom, že Vám tovar bude zaslaný priamo na Vašu adresu a kuriér vám prinesie práve na vašu adresu doručenia. Nemusíte už nikam chodiť pre balík. O expedovaní tovaru Vás vždy informujeme, tovar Vám bude doručený najneskôr do 48 hodín od zaslania tejto informácie.

V prípade nezastihnutia kupujúceho bude balík uložený v najbližšom depe po dobu 6tich dní. O uložení budete informovaní oznámením vo Vašej poštovej schránke.

Spôsoby platby:

1.  v hotovosti

Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru v predajni. V predajni sa dá platiť aj platobnou kartou.

2. na dobierku

Dobierku platíte v hotovosti pri doručení tovaru kuriérom. Dobierku môžete platiť v hotovosti alebo kartou. O spôsobe platby dobierky sa rozhodujete už pri vytváraní objednávky v časti Voľba platobnej metódy.

3. online elektronické platby VISA, Mastercard

Po odoslaní objednávky a výbere tejto platobnej metódy budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu, kde uhradíte prislúchajúcu sumu pomocou platobnej karty VISA alebo MasterCard.

4. platba cez predfaktúru

Po prijatí objednávky Vám zašleme e-mail s priloženou predfaktúru, ktorú následe môžete uhradiť na náš účet (doba splatnosti predfaktúry je 14 kalendárnych dní).

Číslo účtu: 6887961028/1111 UniCredit Bank

Variabilný symbol: číslo predfaktúry

IBAN: SK79 1111 0000 0068 8796 1028

Prosím, prislúchajúcu sumu uhrádzajte až po obdržaní predfaktúry!

5. online platba cez platobnú bránu 24pay

Platba prostredníctvom platobnej brány 24pay(Okamžitá platba, Platba kartou) je schválená a regulovaná Národnou bankou Slovenska. Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012. Platobná brána 24pay umožňuje zaplatiť online - platobnou kartou alebo cez internet banking. Po výbere platobnej brány 24pay je zákazník presmerovaný na zabezpečenú stránku spoločnosti 24pay, kde realizujete platbu. Platba platobnou kartou alebo internet bankingom  prebehne okamžite a tovar je možné rýchlo expedovať zákazníkovi. Následne budete presmerovaný na stránku obchodníka. Pri platbe cez 24pay neplatíte ako zákazník žiadne dodatočné poplatky a vaše údaje sú chránené vysokou úrovňou zabezpečenia (pri platbách kartou technológiou 3D Secure).

Platba kartou - platba je realizovaná bez poplatkov, vysoká úroveň zabezpečenia, skrátenie dodacej lehoty zákazníkovi, k dispozícii 24 hodín denne po celý rok

Okamžité platby - zrýchlený prevod finančných prostriedkov, k dispozícii 24 hodín denne po celý rok 

V prípade akýchkoľvek problémov s platbou kontaktujte nás na svietidla@feim.sk alebo zákaznícku podporu 24pay na transactions@24-pay.com. 

 

PREČO NAKUPOVAŤ NA FEIM.SK?

Doprava zdarma pri nákupe nad 30€
Množstevné zľavy (viď.obchodné podmienky)
Kamenná predajňa v Malackách
Dvadsaťpäťročná história firmy
Pravidelné informovanie zákazníkov

 

 

 

Zobraziť všetky výhody>>