Spôsoby dopravy a platby

Spôsoby dopravy:

1. osobný odber

Možnosť osobného odberu Vám umožňuje prísť si tovar vyzdvihnúť do našej predajne v Malackách na ulici Gen.M.RŠtefánika 59. Výhodou osobného odberu je možnosť skontrolovať si objednaný tovar ihneď, prípadne konzultovať dodatočnú kúpu svetelného zdroja.

2. doprava kuriérom

pri nákupe do 30€ - 4€

pri nákupe nad 30€ zdarma

Tovar je zasielaný balíkom prostredníctvom kuriérskej služby s doručením 48 hodín po odoslaní. Výhoda výberu dopravy kuriérom je v tom, že Vám tovar bude zaslaný priamo na Vašu adresu a kuriér vám prinesie práve na vašu adresu doručenia. Nemusíte už nikam chodiť pre balík. O expedovaní tovaru Vás vždy informujeme, tovar Vám bude doručený najneskôr do 48 hodín od zaslania tejto informácie.

V prípade nezastihnutia kupujúceho bude balík uložený v najbližšom depe po dobu 6tich dní. O uložení budete informovaní oznámením vo Vašej poštovej schránke.

Spôsoby platby:

1.  v hotovosti

Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru v predajni. V predajni sa dá platiť aj platobnou kartou.

2. na dobierku

Dobierku platíte v hotovosti pri doručení tovaru kuriérom. Dobierku môžete platiť v hotovosti alebo kartou. O spôsobe platby dobierky sa rozhodujete už pri vytváraní objednávky v časti Voľba platobnej metódy.

3. platba cez predfaktúru

Po prijatí objednávky Vám zašleme e-mail s priloženou predfaktúru, ktorú následe môžete uhradiť na náš účet (doba splatnosti predfaktúry je 14 kalendárnych dní).

Číslo účtu: 15 6587 0008/1111 UniCredit Bank

Variabilný symbol: číslo predfaktúry

IBAN: SK56 1111 0000 0015 6587 0008, SWIFT: UNCRSKBX

Prosím, prislúchajúcu sumu uhrádzajte až po obdržaní predfaktúry!

4. online platba kartou

Platba kartou - platba je realizovaná bez poplatkov, vysoká úroveň zabezpečenia, skrátenie dodacej lehoty zákazníkovi, k dispozícii 24 hodín denne po celý rok

V prípade akýchkoľvek problémov s platbou kontaktujte nás na svietidla@feim.sk