Správna voľba: Funkčné svietidlá a žiarovky Philips

V našej ponuke nájdete široké zastúpenie funkčných svietidiel a žiaroviek Philips. Okrem kvalitných materiálov a starostlivej výrobe disponujú ďalšími benefitmi, ktoré ich odlišujú od konkurencie. Jedným z nich je vysoký index podania farieb, ďalej potom štandard EyeComfort a ďalšie.


Spomínaná rada produktov, spoločne označovaných ako Philips EyeComfort, je vybavená kvalitnými LED čipmi, ktoré šetria zrak. Slogan rady je veľavravný: "Navrhnuté pre pohodlie vašich očí." A prečo by ste tento parameter mali brať v úvahu? Pri zlej voľbe osvetlenia či nevhodnom osvetlení miestnosti si môžeme pravidelne unavovať oči a kaziť si tým zrak, čo môže viesť k ďalším problémom, napríklad k migréne a podobne.


Faktory, na ktoré sa rada Philips EyeComfort zameriava, sú: blikanie, oslnenie, stroboskopický efekt, fotobiologická bezpečnosť, stmievateľnosť, ladenie a podanie farieb. Každé svietidlo či žiarovka s týmto označením je zárukou, že svojim očiam nebudete svietením škodiť.


A ak hľadáte jednoduché minimalistické svietidlá, budete schopní vybaviť funkčnými svietidlami Philips celý byt či dom. U niektorých nájdete integrované funkcie ako je napríklad pohybové čidlo, stmievač a iné.


Vybrané funkčné svietidlá u nás teraz nájdete v príjemnej zľave minimálne 15 %.

 

Chcem funkčné svietidlá za super cenu.