Posvieťte si na exkluzívne balíčky Philips Hue AKCIA UKONČENÁ

 

 

Inteligentné osvetlenie sa medzi zákazníkmi teší stále väčšej a väčšej obľube. Láka ich ako kvalitné prevedenie, moderný a nadčasový dizajn, tak aj špecifické funkcie, ktoré takéto svietidlá prinášajú. Z toho dôvodu sme sa rozhodli vytvoriť exkluzívnu akciu na zvýhodnené balíčky produktov Philips Hue.

 

 

 

 

 

Prvý z balíčkov v sebe kombinuje tri inteligentné LED žiarovky, pri ktorých môžete regulovať teplotu chromatickosti a intenzitu svetla, a ovládač Dimmer Switch. Žiarovky je možné ovládať priloženým ovládačom, cez Philips Hue Bridge či aplikáciu v mobile technológiou Bluetooth. (Výrobky, ktoré nájdete v tomto balíčku, sú 8718699673208 a 8718699673369)

 

Druhý balíček využijú tí, ktorí by si radi osvetlili dom inteligentnými LED pásikmi. V balíčku nájdete dvojmetrový LED pásik s trafom a k nemu dvakrát metrové predĺženie. U LED pásikov je možné meniť teplotu chromatickosti, farbu svetla z celého farebného spektra aj intenzitu osvetlenia.

 

Tretí balíček bude ideálnym pre tých, ktorí s inteligentným osvetlením len začínajú. Jedným z produktov z balíčka je totiž Philips Hue Bridge, mozog systému Philips Hue, ktorý by žiadnemu majiteľovi inteligentných svietidiel nemal chýbať. Ďalej vo zvýhodnenom balíčku nájdete už spomínané inteligentné LED žiarovky s päticou E27 a snímač pohybu.

 

Štvrtý a piaty zvýhodnený balíček sú určené do exteriérov. Jeden ponúka elegantný a výkonný reflektor Philips Hue Welcome s vonkajším pohybovým snímačom. Snímač sa musí pripojiť k Philips Hue Bridge, ktorý nie je súčasťou tohto balíka.

 

Posledný zo zvýhodnených balíčkov pozostáva z vonkajších bodových svietidiel Philips Hue Lily, celkovo troch kusov, a centrálnej jednotky inteligentného osvetlenia Philips Hue Bridge.

 

Akcia na zvýhodnené balíčky produktov Philips Hue pobeží od 1. do 16. mája alebo do vypredania zásob balíčkov na našom e-shope.

Na výber máte z celkom 5 rôznych zvýhodnených balíčkov s produktmi Philips Hue, ktoré sú uvedené vyššie.

Akcia bola ukončená 17.5.2021 10:45