Philips 8719514307629 LED žiarovka 4,4W/35W 345lm MR16 2700K 12V AC 36D
Kód produktu: 8719514307629 EAN: 8719514307629 Hmotnosť: 0.05 kgDoprava a platba
Doporučená cena výrobce: 6.14 €
Aktuální cena: 4.29 € Ušetríte: 1.85 €
Najnižšia cena za 30 dní: 4.29 €
Detail skladovosti
| Sklad Malacky | nad 20 ks |
| EPREL: Európsky register výrobkov Informačný list výrobku Energetický štítok |
Záruka 2 roky
Úsporná LED bodová žiarovka s uhlom svietenia 36° je osadená päticou GU5,3 má priemer 5,1 cm, výšku 4,6 cm a maximálny výkon 4,4 W, ktorý je ekvivalentom klasickej bodovej žiarovky s výkonom 35W. Žiarovka vyžaruje teplé biele svetlo so svietivosťou 345 lm a teplotou farby 2700K.
Žiarovka s dlhou životnosť až 15.000h šetrí až 90% elektrickej energie v porovnaní s klasickou žiarovkou. Je určená na napájanie na 12V.
Je vybavená technológiou EyeComfort, ktorá vyžaruje svetlo príjemné pre Vaše oči.
| Energetická trieda nová | F |
|---|---|
| EPREL | lightsources/421457 |
| Možnosť stmievania | nie |
| Počet zapnutí | 50000 |
| Životnosť (hod) | 15000 |
| Druh pätice | GU5.3 |
| Index podania farieb (Ra) | 80 |
| Napätie (V) | 12V AC electronic |
| Príkon (W) | 4,4 |
| Svetelný tok (lm) | 345 |
| Teplota chromatickosti (K) | teplé svetlo (2700K) |
| Uhol ° | 36° |
| Energetická trieda nová | F |
|---|---|
| EPREL | lightsources/421457 |
| Možnosť stmievania | nie |
| Počet zapnutí | 50000 |
| Životnosť (hod) | 15000 |
| Druh pätice | GU5.3 |
| Index podania farieb (Ra) | 80 |
| Napätie (V) | 12V AC electronic |
| Príkon (W) | 4,4 |
| Svetelný tok (lm) | 345 |
| Teplota chromatickosti (K) | teplé svetlo (2700K) |
| Uhol ° | 36° |










