Novinky pri príležitosti 25. výročia založenia FEIM-u

Milí zákazníci,

ako ste si mohli všimnúť naša firma v tomto roku oslavuje 25. výročie založenia. Je to výnimočný moment úspešnej činnosti, vhodný nie len na oslavu a spomienky, ale aj na ďalší posun vpred. Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli pre zmenu našej identity. Aby ste vedeli, že sme sa nestratili a vždy nás našli, prinášame vám najnovšie informácie.

Hlavná zmena sa týkala loga, ktoré teraz žiari v žlto-čiernej farbe a prináša svetlo-tisíce sĺnk do vašich domácností. Použili sme žltú farbu ako svetlo, vďaka ktorému je každý deň dlhší a čiernu symbolizujúcu stabilitu.

V duchu nového loga získala nový dizajn aj webová stránka www.feim.sk. Nájdete na nej všetky potrebné informácie jednoduchšie a rýchlejšie. Zmenili sme čiastočne štruktúru a celý dizajn stránky, aby bola prehľadnejšia a taktiež sme popracovali na pripomienkach od zákazníkov.

Pre najvyšší komfort, dôveru a bezpečnosť pri nakupovaní sme aplikovali novú platobnú bránu 24pay, ktorá spája všetky banky pod jednu strechu. Platobná brána ponúka online platbu kartou alebo cez internet banking, 24 hodín denne bez žiadnych poplatkov v zabezpečenom prostredí.

Pretože chceme byť dobrým e-shopom a myslíme na svojich zákazníkov znížili sme hodnotu minimálnej objednávky pre dopravu zdarma na 30€ a navyše vás pri každej objednávke odmeníme darčekom.

Tak neváhajte a navštívte náš e-shop, showroom v Malackách alebo nás sledujte na facebooku. Budeme sa tešiť a ďakujeme za dôveru. Váš Feim.

PREČO NAKUPOVAŤ NA FEIM.SK?

Doprava zdarma pri nákupe nad 30€
Množstevné zľavy (viď.obchodné podmienky)
Kamenná predajňa v Malackách
Dvadsaťpäťročná história firmy
Pravidelné informovanie zákazníkov

 

 

 

Zobraziť všetky výhody>>