Prečo nakupovať na feim.sk a naše výhody

Prečo nakupovať na feim.sk

Dvadsaťpäťročná tradícia v predaji svietidiel

Svietidlám skutočne rozumieme - dôkazom toho je fakt, že sa na trhu pohybujeme už vyše dvadsaťpäť rokov. Okrem skvelých cien, ponúkame zákazníkom seriózny prístup a snahu vyhovieť individuálnym požiadavkám. Recenzie zákazníkov nášho e-shopu nájdete napríklad na portále Heureka.sk.

 

Bohatý sortiment 

Ponúkame viac ako 25 000 produktov. V takom množstve si nájde svoje vytúžené svietidlo naozaj každý. V popisoch a parametroch tovaru sa snažíme uvádzať čo najviac informácií, aby ste o nich mali dokonalú predstavu. A ak by vám nejaký údaj chýbal, naši predajcovia bez okolkov zodpovedajú na akúkoľvek otázku, telefonicky alebo osobne na predajni, šesť dní v týždni.

 


 

 

Predajňa či e-shop?

U nás môžete nakupovať z pohodlia svojho domova. Stačí si len vybrať výrobok a odoslať objednávku; následne vám ju zašleme kuriérom alebo si ju môžete osobne vyzdvihnúť na predajni v Malackách. A v prípade, že sa výrobok nachádza na predajni, máte možnosť si ho pred samotnou kúpou prísť pozrieť.

 

 

 

Spoľahlivosť a rýchlosť dodania

Každú objednávku potvrdzujeme individuálne formou e-mailu s uvedeným termínom dodania a celkovou sumou. Tovar, ktorý sa nachádza pri nás na sklade, sme schopní doručiť aj do 24 hodín od potvrdenia objednávky. Rovnako tak sa snažíme o čo najrýchlejšie vybavenie pri objednávaní od dodávateľa - priemerná doba dodania činí 3-5 dní. A ak by doba pre dodanie konkrétneho produktu bola príliš dlhá, radi nájdeme vhodnú alternatívu k pôvodne zvolenému svietidlu.

 

 

 

Nadštandardná starostlivosť

Na e-shope feim.sk nájdete pravidelné akcie a zľavy. Ďalej zákazníkom ponúkame dopravu zadarmo pri nákupe nad 30 €, voľbu spôsobu uhradenia, pričom žiadny nie je spoplatnený, a takisto umožňujeme platby platobnými kartami Visa a MasterCard. Samozrejmosťou je garancia vrátenia peňazí a možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu.

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

predajňa: +421 34 774 32 28

konzultácie: +421 915 570 370

e-mail: svietidla@feim.sk