Nakúpte inteligentné exteriérové osvetlenie Philips Hue za 250 EUR, dostanete Philips Hue Bridge zadarmo

Systém inteligentných a energeticky úsporných LED svietidiel Philips Hue vytvorí z bežných situácií nezabudnuteľné zážitky. Jedným stlačením tlačidla vyčarujú akúkoľvek svetelnú atmosféru, prebudia vás východom slnka alebo umocnia zážitok z vášho obľúbeného filmu.

Sú praktické. Stmievajú sa. Blikajú. Pulzujú.

K dispozícii sú v mnohých rôznych tvaroch, veľkostiach a modeloch. S Philips Hue si skrátka nemusíte robiť starosti - svetelná automatizácia a jednoduché nastavenie sú úplnou samozrejmosťou. 

Využite našu časovo obmedzenú akcie a kúpte si kvalitné inteligentné osvetlenie do vašej záhradky či na dvorček. Záhrada robí dom a možnosť regulácie a prispôsobenia inteligentného osvetlenia oceníte najmä pri organizovaní záhradnej party či priateľského posedenia. Na výber máte medzi záhradnými stĺpikmi na osvetlenie cestičiek, nástennými svietidlami na múry a steny domov, prisadenými a závesnými svietidlami do altánkov, LED pásikmi a hŕbou ďalších.

Aby sme vám vstup do sveta Philips Hue čo najviac uľahčili, pripravili sme pre vás špeciálnu akciu! Pri nákupe produktov Philips Hue outdoor v hodnote nad 250 EUR od nás získate Hue Bridge ako darček!


Čo ponúka Hue Bridge?


Hue Bridge je múdra centrálna jednotka systému Philips Hue. Je teda mozgom vášho ekosystému inteligentného osvetlenia a vďaka tomu máte plnú kontrolu nad šikovným osvetlením a to skrze mobilnú aplikáciu, hlasových asistentov alebo pomocou klasických vypínačov či senzorov. K jednému Bridge zariadeniu je možné pripojiť až 50 Philips Hue svietidiel a príslušenstva. Hue Bridge vie komunikovať aj s produktmi inteligentnej domácnosti od popredných svetových výrobcov. Po prepojení s wi-fi routerom spája váš systém Hue a celú inteligentnú domácnosť s okolitým svetom pre pohodlnú a bezpečnú kontrolu mimo domova a ďalšie inteligentné funkcie.


Chcem inteligentné exteriérové osvetlenie


Akcia platí od 2.3.2021 do 4.4.2021 alebo do vypredania darčekov.